Tkanina

Poznawanie przyrody pod protekcją opiekuna – blisko rodzica znaczy bezpiecznie

Od początku założenia działalności skupiamy się na wyborze najlepszych jakościowo materiałów. Profesjonalne nosidło miękkie Mały Książę to owoc ciężkiej pracy i zaangażowania nie tylko doświadczonych ludzi, ale przede wszystkim świadomych rodziców.

Zaskoczymy Cię funkcjonalnością i artystycznym charakterem produktu. Naszyta z dokładnością co do milimetra oryginalna aplikacja i zróżnicowana kolorystyka to odzwierciedlenie oczekiwań rodziców małych dzieci. Zadbamy o to, aby spełniły się Twoje marzenia o posiadaniu idealnego nosidła ergonomicznego. Zapewniamy użycie certyfikowanej przędzy organicznej bez substancji szkodliwych oraz ograniczenie do absolutnego minimum tworzyw sztucznych w nosidełku z aplikacją dla dziecka.

Video

Szczegóły produktu

Marka: Doux-Doux
W magazynie: 1 Przedmioty
Funkcje: bezpieczeństwo, komfort, ekologia, ergonomia, bliskość,
Przedział wagowy: do 20 kg,
Przedział wiekowy: Od 4 miesiąca
Pozycje noszenia: z przodu - przodem do rodzica, na plecach - przodem do rodzica,
Materiał: 100% bawełna,
Zastosowanie: na każdą porę roku, na prezent, w podróży,
Przeznaczenie: dla chłopca,
Rozmiar: regulowany,

Jak używać

Wygodnie, bezpiecznie i pewnie, a więc jak zostać podróżnikiem w młodym wieku?

Mały Książę ogromnie się bał, gdy jego róża była w niebezpieczeństwie. Kochał ją szczerą, bezgraniczną miłością. Nie za to, że była piękna i dostojna, ale za to, że po prostu była.

Tak samo jest z nami – rodzicami. Niemowlęta i dzieci w starszym wieku oczekują od opiekuna bliskości. To właśnie kontakt z rodzicem jest w tym okresie najważniejszy. Wychowanie w bliskości nie musi ograniczać się jedynie do warunków domowych. Przestrzeń, beztroski sen na świeżym powietrzu, poznawanie nowych miejsc, ludzi, zjawisk przyrody, a wszystko to w towarzystwie rodziny.

Nosidło miękkie to autorski produkt dedykowany dzieciom od momentu samodzielnego utrzymania się w pozycji siedzącej do wagi 20 kg. Łatwa pielęgnacja, precyzja szycia, dodatkowo wzmocnione szwy główne i trwałość materiałów to wizytówka i potwierdzenie profesjonalizmu marki Doux-Doux.  

Prosta pielęgnacja, ekologiczne wykonanie, precyzyjne szycie i trwałość materiałów to gwarancja długiego cieszenia się z zakupionego modelu nosidełka. 

(POBIERZ) INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA NOSIDŁA DOUX-DOUX

(POBIERZ) INSTRUKCJA OBSŁUGI I KONSERWACJI NOSIDŁA DOUX-DOUX

Komfort i bezpieczeństwo

Nosidło miękkie dla dziecka –
tam, gdzie Mały Książe zostawił swoją magię

Funkcjonalność – to cenna cecha dla każdego rodzica. Wiemy o tym doskonale, dlatego Twoje nosidełko regulowane będzie praktyczne pod każdym względem. Miękkie wypełnienie pasów naramiennych specjalistyczną pianką oraz gruby pas biodrowy zapinany na boczne klamry to maksimum wygody dla noszącego. Twój maluch z pewnością szybko zadomowi się w wygodnym ergonomicznym nosidle, ułoży główkę w wyprofilowanym zagłówku i skryje ją pod dużym kapturkiem.

Dalej zastanawiasz się, dlaczego warto kupić nasze nosidło?

-->> Przeczytaj 10 argumentów, które przekonają Cię, że warto to zrobić! <<--

Komentarze
Łączna ocena klientów
0,0

Inne z tej serii

Torebka damska Doux-Doux

Idealna torebka do zadań specjalnych. Pomieści wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej.

Cena 149,00 zł

Torebka Doux-Doux listonoszka

Torebka listonoszka, która jest poręczna i jednocześnie wygląda tak, że na pewno nie przejdziesz przez miasto...

Cena 139,90 zł