sesja_12062021_1778-kopia.jpg

Doux-Doux to sposób na życie, który pojawił się na świecie wraz z naszymi dziećmi. Prywatnie jesteśmy małżeństwem i rodzicami sześciorga dzieci: pięciu synów i jednej córki. 

Szyciem nosideł zainteresowaliśmy się w 2007 roku, kiedy na świat przyszedł nasz trzeci synek. Na początku była to tylko odskocznia od codzienności. Z czasem przerodziła się w pasję i codzienną pracę. Każde kolejne nosidło stawiało przed nami większe wyzwanie. W międzyczasie do trzech synków dołączył czwarty i piąty, na których mogliśmy przetestować nasze produkty. Teraz z przyjemnością tulimy naszą córeczkę.

Nosidła ergonomiczne Doux-Doux

Bliskość rodzica z dzieckiem nie jest stanem, który powinien odbywać się jedynie w warunkach domowych. Od początku naszej wspaniałej rodzicielskiej drogi intuicja podpowiadała nam, że potrzeba bliskości nie jest uwarunkowana miejscem i lokalizacją. Ona jest wszędzie.

- W dzień i w nocy.

- W domu i na świeżym powietrzu.

- Na co dzień i podczas dalekich podróży.

Zafascynowani rodzicielstwem i potrzebą dzielenia się z dziećmi pięknem przyrody postanowiliśmy zrobić coś w tym kierunku i po prostu zacząć działać! W Doux-Doux oferujemy najlepszej jakości nosidła z naturalnych tkanin. Proponowane modele sprawdzą się zarówno podczas krótkich spacerów, jak i pieszych wycieczek za miasto.

Wszystko, co powstaje w manufakturze Doux-Doux, powstaje dla Twojego dziecka, z myślą o nim i o Tobie. Szyjąc nosidełka Doux-Doux, czerpiemy z własnych doświadczeń bliskości i wielowiekowej tradycji noszenia dzieci, abyś Ty, jako rodzic, miał pewność, że noszenie jest wygodne, bezpieczne i estetyczne! 

Wybierając Doux-Doux, wybierasz naturalne tkaniny, wzmacniane szwy, niepowtarzalne wzory i aplikacje. 

W naszej ofercie znajdziecie:

- Nosidła ergonomiczne dla dzieci

- Torebki

- Ubrania dla rodziców i dzieci

- dodatki, które pozwolą Ci się wyróżnić

Kasia i Wojtek Olszewscy