Nosidła ergonomiczne dla dzieci na zamówienie

Nosidła ergonomiczne dla dzieci na zamówienie

Nosidła ergonomiczne dla dzieci na zamówienie

Nosidło ergonomiczne na zamówienie to unikat. To marzenie rodziców, które umiejętnie przekuwamy w rzeczywistość. Dokładamy wszelkich starań, aby zaprojektować i uszyć nosidełko na zamówienie, które będzie dokładnym odzwierciedleniem oczekiwań zainteresowanych. Otwarci na propozycje, służymy profesjonalną radą popartą wieloletnim doświadczeniem. Wspieramy, a jeśli trzeba – edukujemy i podpowiadamy w doborze odpowiednich materiałów, wzorów i fasonu.

Akcesoria i dodatki

Poznaj nasze 
produkty dla rodzin

Sprawdź produkty

Nosidełka ergonomiczne dla dzieci na zamówienie

Zakładając Doux-Doux, myśleliśmy o trzech podstawowych założeniach. Po pierwsze, bezpieczeństwo dziecka. Po drugie, zaspokojenie potrzeby bliskości (zarówno malucha, jak i rodzica). I po trzecie, spełnianie pragnień. I ten ostatni punkt warto rozwinąć, bo o czyje marzenia tak naprawdę chodzi, przecież maleństwo w nosidełku oczekuje jedynie bliskości, czułości i wygody? Jego potrzeby i oczy zawsze skierowane są w stronę mamy i taty. I to właśnie marzenia opiekunów, a dokładniej ich oczekiwania, pomysły i pragnienia chcieliśmy bardzo zaspokoić. Tak padł pomysł o umożliwienie zakupu na specjalne życzenie niepowtarzalnych modeli nosidełek dla dzieci. Możliwość tworzenia indywidualnych projektów to dla nas zaszczyt, wyzwanie i przyjemność. Razem zbudujemy zamek na lodzie, pobujamy w obłokach i puścimy wodze fantazji. Z takiej współpracy powstanie artystyczne dzieło, które Twój maluch pokocha od pierwszego użytku.

Nosidełko ergonomiczne dla dziecka uszyte na zamówienie – dlaczego warto ,,ożywiać’’ projekty graficzne?

Człowiek wyraża siebie na różne sposoby. Robimy to poprzez muzykę, styl ubioru, a nawet fryzurę. Nosidełko na zamówienie to również swego rodzaju sposób na uzewnętrznienie siebie, swoich upodobań, preferencji, a nawet pasji. Być może drzemie w Tobie miłość do dzikiej natury i dalekich podróży, a być może to magiczny świat bajek lub literatury fantasy sprawiają, że czujesz, że żyjesz. Dzielenie się z bliskimi wrażliwością na piękno, to cudowne doświadczenie, dlatego chcemy każdemu dać możliwość współtworzenia nosidełka dla swojego malucha.

Nosidełka ergonomiczne Doux-Doux to rękodzieło, które powstaje dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy całego zespołu. Nasza rodzinna marka to przede wszystkim artystyczne dusze, dla których za każdym kawałkiem tkaniny kryje się przekaz. Jeśli tylko ktoś zapragnie stać się częścią tego dzieła, to z przyjemnością zaprosimy go do naszej spokojnej enklawy, gdzie panuje wzajemny szacunek, otwartość, przyjacielska atmosfera i porozumienie.

Nosidło na zamówienie Doux-Doux – magiczny świat dziecka widziany oczami dorosłych

Weź udział w pierwszym etapie produkcji! Opracowanie wzoru, to początkowy i niezwykle istotny element całego procesu technologicznego powstającego produktu. Różnorodność – to cecha, która wyróżnia nas na rynku. Dzięki bogatej ofercie wzorów i kolorystyki mamy większą możliwość trafienia w potrzeby rodzica. Im więcej przekażesz informacji dotyczących Twoich oczekiwań, tym większe pole do popisu otrzyma nasz niezawodny w swoim fachu grafik.

W projekt każdego modelu nosidła na zamówienie angażujemy się bez reszty. Żaden element nie jest przypadkowy. Krok po kroku, cegiełka po cegiełce, nitka po nitce tworzymy profesjonalny produkt, którego zadaniem jest zapewnić bezpieczny rozwój dziecka, poczucie komfortu każdej ze stron oraz bliskość, której nie da się zastąpić absolutnie niczym.

Nosidło na zamówienie w Doux-Doux to gwarancja:

 • artystycznego charakteru produktu najwyższej jakości,
 • indywidualnego podejścia,
 • personalizacji,
 • spełnienia wizji i marzeń zamawiającego,
 • uwzględnienia preferencji rodzica,
 • profesjonalnego doradztwa w temacie doboru tkaniny, rozmiaru i motywu.

Wysokiej jakości nosidła ergonomiczne na zamówienie – blisko, zdrowo i bez ograniczeń!

Zastanawiasz się, co kryje się za zwrotem ,,najwyższa jakość’’? Nasze serca od zawsze biją w rytm natury i jej bogactwa. Tego też uczymy potomstwo – miłości i szacunku do środowiska. Każdego dnia otaczamy się przedmiotami, które nie szkodzą Ziemi. Ergonomiczne nosidełko na zamówienie dla dziecka to oprócz pięknego designu i estetyki przede wszystkim bezpieczeństwo, wygoda i komfort użytkowania. Dorośli mają ogromny wpływ na rozwój swojego dziecka. Czasem najmniejszy szczegół może wpłynąć na stan zdrowia fizycznego (szczególnie układu kostno-stawowego) lub emocjonalnego malucha.

Dbając o najwyższą jakość bezpieczeństwa, stosujemy:

 • wyłącznie naturalne tkaniny,
 • szerokie siedzisko oraz miękkie, nieusztywniane plecy,
 • miękkie, piankowe wypełnienie pasów naramiennych i materiału w miejscu nóżek dziecka,
 • starannie wyprofilowany, wypełniony zagłówek,
 • pasy i klamry z międzynarodowym certyfikatem i atestami,
 • gruby, niezmieniający kształtu podczas użytkowania pas biodrowy,
 • dodatkowe zabezpieczenia klamr, chroniące przed niekontrolowanym odpięciem,
 • minimalną (niezbędną) ilość materiałów z tworzyw sztucznych.

Miękkie nosidełko TWÓJ PROJEKT – niepowtarzalnie, niebanalnie, po prostu idealnie

Ty dzielisz się z nami swoją wizją doskonałego nosidła dla swojego dziecka, my dokładamy wszelkich starań, aby umiejętnie połączyć jakość i standardy bezpieczeństwa z oczekiwaniami rodzica. W tym przypadku oryginalnie znaczy wyjątkowo dla całej rodziny. Ma być niepowtarzalnie i unikatowo przede wszystkim dla Ciebie i dziecka. To Twoje nosidło na zamówienie i indywidualne podejście do projektu. Na szczęście mamy w zespole Doux-Doux czarodziejów, którzy potrafią w zaskakujący sposób tworzyć nawet najbardziej skomplikowane aplikacje z ekskluzywnych tkanin.