Nosidła ergonomiczne dla dzieci z motywem

Nosidła ergonomiczne dla dzieci z motywem

Nosidła ergonomiczne dla dzieci z motywem

Ergonomiczne nosidła bawełniane dla dzieci z gotową kolekcją wzorów to kategoria dedykowana osobom, które lubią wybierać spośród najlepszych propozycji. W Doux-Doux wszystko zostaje w rodzinie, dlatego nasze nosidła miękkie to unikatowe modele, których projektantami i wykonawcami są założyciele marki. Decydując się na zakup, możesz być pewien, że w Twoje ręce trafi dopieszczony pod każdym względem produkt bezpieczny dla małego dziecka i wygodny dla osoby noszącej malucha.

Nosidło Makowa Panienka

Makowa Panienka to mała marzycielka. Uwielbia podróże i codzienne spacery w towarzystwie bliskich.

Cena 549,00 zł

Akcesoria i dodatki

Poznaj nasze 
produkty dla rodzin

Sprawdź produkty

Nosidełka ergonomiczne dla dzieci z motywem

Być może jesteś świeżo upieczonym rodzicem, który nie do końca jeszcze wie, czym różnią się nosidła miękkie, od tych z usztywnianymi plecami. Najnowsze badania psychologiczne o rozwoju dziecka to również obcy dla Ciebie temat? Pamiętaj, braki teorii i wiedzy zawartej w podręcznikach szybko da się nadrobić, ale rodzicielskiej intuicji nie dorówna żadna nauka! Nie jest też istotne, czy jesteś mamą jednego malucha, czy też doświadczonym ,,weteranem’’ wychowującym całą gromadkę. Dla nas jesteś przede wszystkim pełnowartościowym RODZICEM, który świadomie i bardzo często intuicyjnie dąży do bezpiecznego rozwoju swojego potomstwa.

W Doux-Doux ,,szyjemy na miarę’’ i budujemy dobre nawyki

Wybór odpowiedniego nosidła naturalnego to ważny, być może dla Ciebie pierwszy krok do zmiany pewnych nawyków, które mogą niekorzystnie wpłynąć na rozwój i samopoczucie najmłodszego pokolenia. Mowa tu o potrzebie zaspokojenia poczucia bliskości i bezpieczeństwa oraz pragnieniu uczestnictwa w życiu rodzinnym przez każdego jej członka.

W społeczeństwie krąży utarty stereotyp. Jak mantra powtarza się, że niemowlę pragnie jedynie zaspokojenia podstawowych potrzeb. Ma być sucho i z pełnym brzuszkiem. Łamiemy tę opinię, bo rodzicielstwo i życie dziecka w pierwszych latach życia, to o wiele głębsze doświadczenie, które daleko wybiega poza fizyczną strefę. Nosidła bawełniane powstały z myślą o budowaniu i podtrzymywaniu wspaniałych i niezastąpionych więzi między rodzicem a dzieckiem. Kontynuujemy wzruszający i bardzo cenny kontakt z noworodkiem, który ma miejsce zaraz po narodzinach. W pierwszych minutach życia skóra do skóry, a w późniejszym okresie pielęgnowanie bliskości z użyciem profesjonalnego nosidła naturalnego.

Miękkie nosidełka ergonomiczne – tam, gdzie wzór na tkaninie rysuje historię rodziny

Nosidła bawełnianeDoux-Doux to unikatowe wzory tworzone przez doświadczonego grafika. Wszystkie aplikacje są wyszywane ręcznie lub maszynowo. Indywidualne podejście do każdego zamówienia to podstawa działań naszego zespołu. Jesteśmy rodzinną marką. Razem tworzymy wspierający się system. Dzielimy zadania i obowiązki według naszych talentów, umiejętności i możliwości. To wszystko sprawiło, że już od pierwszych chwil praca stała się pasją. Miłość do dzieci i Matki Ziemi przekuwamy w piękne wzory. W Makowej Panience, Włóczykiju czy też w delikatnej Calineczce dostrzeżesz siebie, swoje zamiłowania i skryte marzenia z dzieciństwa. Nosidło Spokojna Przystań, Zimorodek i kojące zmysły swoim przepięknym krajobrazem nosidełko dla dziecka My Shelter to krainy wiecznego szczęścia, radości i błogiego wypoczynku w objęciach ukochanego rodzica.

Oryginalne nosidła bawełniane – charakterystyka produktu

Wszystkie znajdujące się w ofercie barwne nosidła ergonomiczne, to typ miękkich nosideł, z krótkimi, mocno wypełnionymi pasami, zapinanymi na klamry. Każdy dostępny model może być wykonany w trzech rozmiarach (M, L, XL), w zależności od wieku dziecka. Jeśli masz wątpliwości w kwestii doboru wielkości produktu, to z przyjemnością służymy pomocą i profesjonalnym wsparciem. Nie straszna nam również personalizacja (np. umieszczenie imienia małego właściciela na tkaninie). Twoja wizja idealnego nosidła dla dziecka i dla opiekuna szybko stanie się naszym głównym celem.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o produktach marki Doux-Doux? Nasze nosidła miękkie to:

 • wdrożenie profesjonalnych projektów graficznych,
 • jakość tkanin premium
 • dodatkowe wzmocnienia szwów głównych,
 • piankowe wypełnienie pasów naramiennych,
 • dodatkowe zabezpieczenia klamry biodrowej i pasów naramiennych,
 • miękkie wypełnienie tkaniny w miejscu nóżek dziecka,
 • starannie wyprofilowany zagłówek z wypełnieniem,
 • gruby pas biodrowy, trwale zachowujący swój pierwotny kształt,
 • pasy i klamry z atestem jakości,
 • duży, odpinany kapturek,
 • możliwość personalizacji.

Nosidełka ergonomiczne dla dzieci z motywem – doskonałe na prezent dla rodziców małego dziecka

Jesteśmy rodzicami. Umiemy więc doskonale słuchać, obserwować i wyłapywać potrzeby innych – również dorosłych. Nosidełka ergonomiczne z motywem to rezultat wielogodzinnych rozmów z innymi rodzicami i wzajemnego dzielenia się potrzebami dorosłych. Marzyliśmy o połączeniu niepowtarzalnego wzoru i estetyki z jakością produktu. Dążyliśmy do ideału, który udało się osiągnąć. Czy to przejaw narcyzmu pisać tak dobrze o swoich dziełach? Nie! To po prostu pewność, że można nam zaufać, bo Twoje dziecko będzie korzystało z najlepszego na rynku nosidełka miękkiego.

Ergonomiczne nosidła Doux-Doux to również doskonały pomysł na prezent dla przyszłej mamy na baby shower lub upominek dla rodziców z okazji świętowania narodzin dziecka. Jesteśmy przekonani, że starannie uszyte modele, posłużą niejednemu maluchowi gotowemu na zdobywanie szczytów z bliskimi. Zapraszamy Cię do magicznego świata. Poznaj wszystkie motywy z naszej wyjątkowej kolekcji stworzonej po to, by spełniać marzenia każdego rodzica.