Tkanina

Innowacyjne nosidło miękkie – otul dziecko delikatną tkaniną i biciem swojego serca 

Być blisko dziecka, czuć go i czuwać nad jego szczęściem. Tego pragnie każda mama, która nie chce uzależniać kontaktu z potomkiem od miejsca, w którym się znajduje. W domu, na codziennym spacerze i podczas dalekich wędrówek. Nosidło miękkie z aplikacją to otwarta droga do zdobywania nowych doświadczeń i poznawania ciekawych miejsc całą rodziną. Ręcznie wykonane nosidło Spokojna Przystań dostępne w czterech ciekawych wariantach kolorystycznych to produkt dedykowany miłośnikom natury i morskich przygód.

Nosidła są regulowane w zakresie szerokości i wysokości panela. Mają możliwość zapinania pasów na krzyż lub jako odwrócony plecak łączony paskiem piersiowym. Pasy naramienne można zapinać tradycyjnie w połowie panela lub pod nóżkami dziecka przy pasie biodrowym. W komplecie jest kapturek.

Nasze nosidła są zgodne z normą PN-EN 13209-2:2016-04.

Zabierz całą rodzinę na niezapomnianą przygodę. Góry, lasy, piaszczysta plaża i zapierające dech w piersiach fale. Ergonomiczne nosidło Doux-Doux to bezpieczne miejsce dla dziecka, certyfikowana, oddychająca tkanina i bliskość rodzica.

Twój maluch może poznawać świat, czuć morską bryzę i orzeźwiający zapach świerków w lesie. Nawet najbardziej oldschoolowy wózek nie zdoła sprostać przeszkodom, jakie natura stawia przed człowiekiem podczas pieszych wędrówek. Wie to każdy aktywny rodzic, który potrafi odnaleźć się w każdych okolicznościach

Szczegóły produktu

Marka: Doux-Doux
W magazynie: 0 Przedmioty
Funkcje: bezpieczeństwo, komfort, ekologia, ergonomia, bliskość,
Przedział wagowy: do 20 kg,
Przedział wiekowy: Od 4 miesiąca
Pozycje noszenia: z przodu - przodem do rodzica, na plecach - przodem do rodzica,
Materiał: 100% bawełna,
Zastosowanie: na każdą porę roku, na prezent, w podróży,
Przeznaczenie: dla chłopca,
Rozmiar: regulowany,

Jak używać

Kiedy wyruszyć na pierwszą wyprawę? 

Nie będziesz długo czekać na tę chwilę, dlatego przygotuj się już teraz. Gdy tylko niemowlę zacznie samodzielnie siadać, z dumą prezentując otoczeniu stabilną postawę i nowo nabyte umiejętności, to znak, że pora pakować się na pierwszą wycieczkę, w której rodzic będzie miał wolne ręce. Możecie beztrosko używać nosidła miękkie aż do trzeciego roku życia malucha. Łatwe czyszczenie i trwałość materiału to dodatkowe atuty prezentowanego modelu. 

Prosta pielęgnacja, ekologiczne wykonanie, precyzyjne szycie i trwałość materiałów to gwarancja długiego cieszenia się z zakupionego modelu nosidełka. 

(POBIERZ) INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA NOSIDŁA DOUX-DOUX

(POBIERZ) INSTRUKCJA OBSŁUGI I KONSERWACJI NOSIDŁA DOUX-DOUX

Komfort i bezpieczeństwo

Rodzicielstwo bliskości na najwyższym poziomie 

Nosidło miękkie o nazwie Spokojna Przystań to produkt certyfikowany i ergonomiczny, zaprojektowany zgodnie z potrzebami rozwojowymi niemowlaka. Miękkie plecy umożliwiają dziecku fizjologiczne ułożenia ciała w pozycji ,,żabki’’ lub na kształt litery ,,C’’, a to dopiero początek udogodnień.

Nosidło regulowane z oryginalną aplikacją to również mięciutkie wypełnienie w miejscu nóżek dziecka, odpinany duży kaptur uszyty na wzór sportowej bluzy oraz precyzyjnie wyprofilowany zagłówek. A co dla mamy? Regulowane szelki, boczne zapięcie na klamrę na wypełnionej części grubego pasa biodrowego i niezliczone pokłady radości z bliskości malucha. 

Komentarze
Łączna ocena klientów
0,0