Tkanina

Makowa Panienka to mała marzycielka. Uwielbia podróże i codzienne spacery w towarzystwie bliskich. Model miękkiego nosidełka powstał z myślą o dziewczynkach, które z pewnością od pierwszego spotkania zaprzyjaźnią się z sympatyczną panieneczką na huśtawce.

Wygodne nosidło z aplikacją – Makowa Panienka znakiem rozpoznawczym szczęśliwej rodziny 

Wyobraź to sobie – zwiedzasz piękne miejsca bez skrępowania rąk, stresu i poczucia dyskomfortu. Idea polskiej manufaktury Doux-Doux od samego początku ukierunkowana była na satysfakcję i wygodę zarówno dziecka, jak i opiekuna. I to właśnie wyróżnia nasze ergonomiczne nosidło z aplikacją na tle dostępnych na rynku modeli. Sięgamy po certyfikowaną bawełnę organiczną, która gwarantuje, że na skórze malucha nie pojawią się odparzenia, wysypka lub inne zmiany wynikające z niewłaściwego przepływu powietrza.

Nasze nosidła są zgodne z normą PN-EN 13209-2:2016-04.

Znak towarowy Doux-Doux podlega ochronie prawnej na obszarze Unii Europejskiej nr rejestracji 018622143.

Dożywotnia gwarancja na nosidła Doux-Doux

Video

Szczegóły produktu

Marka: Doux-Doux
W magazynie: 2 Przedmioty
Funkcje: bezpieczeństwo, komfort, ekologia, ergonomia, bliskość,
Przedział wagowy: do 20 kg,
Przedział wiekowy: Od 4 miesiąca
Pozycje noszenia: z przodu - przodem do rodzica, na plecach - przodem do rodzica,
Materiał: 100% bawełna,
Zastosowanie: na każdą porę roku, na prezent, w podróży,
Przeznaczenie: dla chłopca, dla dziewczynki
Rozmiar: regulowany,

Jak używać

Modnie to znaczy ekologicznie i zdrowo!

Noszenie w chuście maleństwa lub w wygodnym ergonomicznym nosidle z aplikacją od momentu, gdy zacznie ono samodzielnie siadać, to cudowne doświadczenie dla każdej ze stron. Łatwe utrzymanie czystości nosidełka i wytrzymałość materiałów dają Ci również możliwość podzielenia się radością z posiadania Makowej Panienki z innym dzieckiem. Gdy Twój maluch zdmuchnie 3 świeczki na torcie, podaruj nosidełko znajomym, zarażając ich miłością do przedmiotów z duszą.

Nosidło Doux-Doux z uroczą aplikacją to produkt dedykowany dzieciom od momentu stabilnego (samodzielnego) utrzymywania się w pozycji siedzącej, do uzyskania wagi 20 kg.

Prosta pielęgnacja, ekologiczne wykonanie, precyzyjne szycie i trwałość materiałów to gwarancja długiego cieszenia się z zakupionego modelu nosidełka. 

(POBIERZ) INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA NOSIDŁA DOUX-DOUX

(POBIERZ) INSTRUKCJA OBSŁUGI I KONSERWACJI NOSIDŁA DOUX-DOUX

Komfort i bezpieczeństwo

Naturalne nosidła z aplikacją – tak się noszą małe ekoludki

W prezentowanym modelu nosidła z aplikacją nie ma przypadków. Przybranie naturalnej (fizjologicznej) pozycji dziecka podczas noszenia to gwarancja prawidłowego rozwoju i braku negatywnej ingerencji w ten proces. Co zatem mamy Ci do zaoferowania? Szybki i bezproblemowy sposób zapięcia, równomiernie rozłożony ciężar ciała dziecka na biodra i ramiona rodzica, szerokie siedzisko podtrzymujące uda i pupę malucha oraz grube atestowane pasy niezmieniające kształtu pod wpływem ciężaru.

Nosidła są regulowane w zakresie szerokości i wysokości panela. Mają możliwość zapinania pasów na krzyż lub jako odwrócony plecak łączony paskiem piersiowym. Pasy naramienne można zapinać tradycyjnie w połowie panela lub pod nóżkami dziecka przy pasie biodrowym. W komplecie jest kapturek.

Dalej zastanawiasz się, dlaczego warto kupić nasze nosidło?

-->> Przeczytaj 10 argumentów, które przekonają Cię, że warto to zrobić! <<--

Komentarze (4)
Łączna ocena klientów
4,0
4,0

Inne z tej serii

Torebka damska Doux-Doux

Idealna torebka do zadań specjalnych. Pomieści wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej.

Cena 149,00 zł

Torebka Doux-Doux listonoszka

Torebka listonoszka, która jest poręczna i jednocześnie wygląda tak, że na pewno nie przejdziesz przez miasto...

Cena 139,90 zł