Materiał

Najlepsze co możemy dać naszym produktom i Tobie

W produkcji torebek sięgamy po certyfikowaną bawełnę organiczną, z której powstają rownież panele nosideł oraz sprawdzone certyfikowane materiały takie jak sztruks, drelich, eko-zamsz. Staramy się znaleźć idealne połączenia kolorystyczne, dzięki którym z radością będziesz sięgać po torebkę Doux-Doux. Wnętrze torebki wypełniają kropki, groszki i grochy w różnych odcieniach, pasujących do całości.

Do tego na torebkach Doux-Doux znajdziesz motyw, który zaprojektowany został przez grafika wyłącznie na potrzeby produktów Doux-Doux. Możesz więc mieć swój niepowtarzalny zestaw nosidła i torebki. Dzięki nim nie tylko wyróżnisz się wśród innych mam, ale będziesz mieć bardzo praktyczny zestaw na wyprawy z maluchem.

Szczegóły produktu

Marka: Doux-Doux
W magazynie: -1 Przedmioty

Jak używać

Praktyczna torba dla praktycznych rodziców

Wewnątrz torebki znajdziesz to, co dla kobiety najważniejsze: dwie kieszenie, smycz i oczko do zaczepienia karabińczyka. Na zewnątrz natomiast jest kieszeń zapinana na zamek. Na pewno zmieścisz w niej laptopa. Jest duża, jej wymiary to 42 cm na 45 cm, +/-2 cm. Do tego wygodne rączki i masz już wszystko, czego potrzebujesz, na wyprawę z dzieckiem do sklepu, do parku albo do pracy. 

Komfort i bezpieczeństwo

O komforcie użytkowania naszych torebek nic nie będziemy pisać.

Wszystko, co tylko można było o nich napisać, znajdziesz w opinii naszej zadowolonej klientki.

Komentarze
Łączna ocena klientów
0,0

Inne z tej serii

Nosidło Makowa Panienka

Makowa Panienka to mała marzycielka. Uwielbia podróże i codzienne spacery w towarzystwie bliskich.

Cena 549,00 zł