• -10,00 zł

Tkanina

W naszej pracowni nic się nie marnuje

Portfele Doux-Doux szyjemy w nurcie #zerowaste z kawałków chust, z których wcześniej powstały nosidła dla niemowląt i dzieci. Uszyty jest z chusty Didymos, wewnątrz wykończony bawełną. To, jaki jest w dotyku i czym różni się materiał z tkanej chusty on innych, niestety nie da się pokazać na zdjęciach. To trzeba poczuć, a wtedy dopiero jest jasne, dlaczego każdą resztkę tego materiału warto wykorzystać.

Dla tych rodziców, którzy nosili swoje dzieci w chustach, taki portfel to również wspomnienia z czasów, gdy nasza pociecha była jeszcze malutka, chętnie się przytulała i tak ładnie "pachniała dzidziusiem". Dziś, kiedy na jego lub jej twarzy pojawiają się pierwsze pryszcze, język zaczyna coraz częściej wyrażać, co myśli i nie koniecznie zgadzać się z opinią rodziców, to cóż pozostaje... wrócić do wspomnień i kochać dalej. ? 

Szczegóły produktu

Marka: Doux-Doux
W magazynie: 1 Przedmioty

Jak używać

W naszym praktycznym portfelu z chusty znajdziesz główną kieszeń na banknoty oraz mniejszą, zamykaną na zamek. W niej schowasz bilony. Suwak zamka posiada satynowy sznurek z koralikami. Dzięki temu łatwo go otwierać i zamykać. W drugiej części jest sześć przegródek na karty bankomatowe i inne w podobny rozmiarze. Całość zamkniesz zatrzaskiem. Gdy jeszcze połączysz go z naszym brelokiem Doux-Doux, to będziesz mieć pewność, że w Twojej torebce wszystko, co ważne, ma swoje stałe miejsce.

Rozmiar zapiętego portfela to ok. 20x10 cm.

Komfort i bezpieczeństwo

Portfel powstała po to, by zabezpieczyć w nim banknoty. Posiada też zamykaną kieszonkę, by chować w niej bilony. To zwykle z nimi jest największy problem, ponieważ lubią się zgubić w zakamarkach torby lub kieszeni. Obecnie, gdy wszędzie obecne są plastikowe karty, które otwierają, zamykają, przelewają, wypłacają i potwierdzają, porfel stał się też miejscem do ich przechowywania. Kieszonek na karty powinien mieć przynajmniej kilka byśmy mogli je posortować. Dzięki temu z łatwością znajdziemy tę, której akurat potrzebujemy, bez konieczności tasowania ich jak talię kart do pokera. 

Komentarze
Łączna ocena klientów
0,0

Inne z tej serii

Foto-pasek

Chustowy pasek do aparatu fotograficznego, który sprawi, że Twój aparat będzie wyglądał oryginalnie.

Cena 49,90 zł