Niepowtarzalny wzór

Skąd jest ten wyjątkowy wzór?

Kurpie to region, który malowniczo rozciąga się pomiędzy trzema rzekami: Narwią, Pisą i Orzycem. Jest to zarówno nazwa regionu, jak i osób mieszkających w Puszczy Zielonej. Od trzystu lata zamieszkują oni również tereny Puszczy Białej. Mieszkańcy tego regionu stworzyli bogatą i niepowtarzalną kulturę, którą wyrażali w mowie, strojach, śpiewie, tańcach, obyczajach, twórczości ludowej i budownictwie. To czarujące otoczenie było właśnie inspiracją do stworzenia motywy graficznego, który ozdabiał najpierw chustę do noszenia dzieci, a teraz nosidło Doux-Doux.

Nosidło powstało z chusty. Oznacza to, że każdy egzemplarz różni się od pozostałych ułożeniem wzoru. To które otrzymasz, może mieć trochę inaczej rozmieszczone poszczególne elementy motywu w porównaniu do tego, które zaprezentowane jest na zdjęciu. Dzięki temu masz pewność, że Twoje nosidło będzie jedyne i niepowtarzalne.

Szczegóły produktu

Marka: Doux-Doux
W magazynie: 2 Przedmioty
Funkcje: bezpieczeństwo, komfort, ekologia, ergonomia, bliskość,
Przedział wagowy: do 20 kg,
Przedział wiekowy: Od 4 miesiąca
Pozycje noszenia: z przodu - przodem do rodzica, na plecach - przodem do rodzica,
Materiał: 100% len i bawełna,
Zastosowanie: na każdą porę roku, na prezent, w podróży,
Przeznaczenie: dla chłopca, dla dziewczynki
Rozmiar: regulowany,

Jak używać

Noszenie w nosidle może dać wiele radości. Kto się oprze tym chwilom, w których może mieć swoje maleństwo naprawdę blisko siebie?

Gdy Twój maluch zacznie siadać, to moment, w którym bezpieczenie możesz włożyć go do nosidła. Choć pewnie zapowiedź ekscytujących i niepowtarzalnych podróży z Maleństwem kusi już od pierwszych chwili. Bezpieczniej jednak poczekać. Choć są dostępne rozwiązania dla dzieci, które jeszcze nie potrafią usiąść, zachęcamy Cię do cierpliwości. Zbyt wczesne wkładanie do nosidła zdaniem tych, którzy się na tym znają, czyli doradców chustowych i ortopedów, może narazić Twoje dziecko na przebywanie w pozycji, do której jego układ kostny i mięśnie nie są jeszcze gotowe. Potwierdzamy to również naszym rodzicielskiem doświadczeniem. W końcu nosimy w nosidłach już szóste dziecko. 🥰 

(POBIERZ) INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA NOSIDŁA DOUX-DOUX

(POBIERZ) INSTRUKCJA OBSŁUGI I KONSERWACJI NOSIDŁA DOUX-DOUX

Komfort i bezpieczeństwo

Nosidła Doux-Doux łączą mądrość tradycji z wygodą nowoczesnych rozwiązań

Chusta to najbardziej tradycyjne rozwiązanie służące do noszenia dzieci już od stuleci. Bliska obecność rodzica sprawiała, że dziecko było spokojniejsze, łatwiej zasypiało, częściej się uśmiechało. Po prostu było bardziej szczęśliwe. Również rodzicom pozwalała cieszyć się bliskością ukochanego maleństwa, które czuje się rozluźnione i bezpieczne. Chusty mają jednak wadę. Ich prawidłowe zakładanie wymaga sporych umiejętności i czasu, by się ich nauczyć. Nosidła ergonomiczne Doux-Doux są odpowiedzią na to wyzwanie. Łączą one bezpieczeństwo, komfort i wygodę z łatwością użytkowania. Nasza rodzina nauczyła nas, jak ważna jest trwałość i wytrzymałość produktów oraz wygoda ich użytkowania. Zwłaszcza, gdy jakąś czynność wykonujesz milion razy dziennie. Do tego dochodzą trudne chwile jak kolka, zmęczenie, płacz dziecka, to jako rodzice chcemy, by to co nam ma pomóc, po prostu działało. Było niezawodne i pomagało w rodzicielskich wyzwaniach. Tak właśnie testowaliśmy nasze nosidła i jak coś nie działało, to poprawialiśmy. W ten sposób powstało nosidło Doux-Doux, któremu możesz zaufać.

Dalej zastanawiasz się, dlaczego warto kupić nasze nosidło?

-->> Przeczytaj 10 argumentów, które przekonają Cię, że warto to zrobić! <<--

Komentarze
Łączna ocena klientów
0,0

Inne z tej serii