Niepowtarzalny wzór

Panel nosidła powstał z chusty Didymos. Pasy z bawełny dobranej kolorystycznie do wzoru chusty. Oznacza to, że każdy egzemplarz, który powstanie z takiego materiału, różni się od pozostałych ułożeniem wzoru. To które otrzymasz, może mieć trochę inaczej rozmieszczone poszczególne elementy motywu w porównaniu do tego, które zaprezentowane jest na zdjęciu. Dzięki temu masz pewność, że Twoje nosidło będzie jedyne i niepowtarzalne.

Szczegóły produktu

Marka: Doux-Doux
W magazynie: 1 Przedmiot
Funkcje: bezpieczeństwo, komfort, ekologia, ergonomia, bliskość,
Przedział wagowy: do 20 kg,
Przedział wiekowy: Od 4 miesiąca
Pozycje noszenia: z przodu - przodem do rodzica, na plecach - przodem do rodzica,
Materiał: 100% bawełna,
Zastosowanie: na każdą porę roku, na prezent, w podróży,
Przeznaczenie: dla chłopca, dla dziewczynki
Rozmiar: regulowany,

Jak używać

Wystarczy tylko kilka prostych zasad, by nosidło Doux-Doux służyło Ci przez wiele lat i zmieniało się razem z Twoim dzieckiem

Nosidło nie wymaga tak częstego prania jak nasze ubrania, ale bez wątpienia brudzi się. W prawidłowym dbaniu o nosidło poza estetyką ważne jest również zdrowie dziecka i rodzica. Dziecko dotyka twarzą do pasów lub do kapturka. Czasem też wkłada je do ust. Z tego właśnie powodu ważne jest, by nie było na nim bakterii i roztoczy. Nosidło Striped najlepiej prać ręcznie w temperaturze do 30C. Potem nadaj mu kształt i susz w stanie rozwieszonym. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że będzie Ci służyło przez wiele lat.

Prosta pielęgnacja, ekologiczne wykonanie, precyzyjne szycie i trwałość materiałów to gwarancja długiego cieszenia się z zakupionego modelu nosidełka. 

(POBIERZ) INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA NOSIDŁA DOUX-DOUX

(POBIERZ) INSTRUKCJA OBSŁUGI I KONSERWACJI NOSIDŁA DOUX-DOUX

Komfort i bezpieczeństwo

Splot nitek materiału sprawia, że nosidło doskonale dopasowuje się do kształtu dziecka

Materiał na chusty, czyli ten sam, z którego powstało nosidło Small Roses wykonany jest splotem żakardowymi. Taki sposób tkania sprawia, że materiał zmienia swoje właściwości w porównaniu do tkanin płóciennych. Nosidło jest wyjątkowo miękkie oraz bardzo dobrze pracuje. W ten sposób idealnie otuli Twojej dziecko, dając mu przy tym poczucie bezpieczeństwa. Ty natomiast będziesz mieć pewność, że korzystasz z nosidła, uszytego specjalnie dla Ciebie i dostosowanego do Twoich oczekiwań.

Dalej zastanawiasz się, dlaczego warto kupić nasze nosidło?

-->> Przeczytaj 10 argumentów, które przekonają Cię, że warto to zrobić! <<--

Komentarze
Łączna ocena klientów
0,0

Inne z tej serii